Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Bakırköy İngilizce Dil Kursları Yorum ve Şikâyetler

Bakırköy’deki İngilizce kurslarıyla ilgili görüş, yorum ve eleştirilerinizi bizimle paylaşabilir, sizden sonra İngilizce eğitimi alacaklar için bilgilendirici olabilirsiniz. Ayrıca öğrenmek istediklerinizi de sayfamız aracılığıyla bizlere sorabilirsiniz.

Kurs Tavsiyelerini İncele

 
 
Yorumlar  
  • Yöneticiye raporla
  • Alıntıyla Cevapla

#1 Muhammet Çolak
12-01-2013 15:10

Siteniz İngilizce eğitimi almak isteyenler için oldukça etkili bir site Kurslar hakkında bilinmesi gerekenleri buradan elde etmek benim açımdan oldukça başarılı oldu. Şu anda eğitimime devam ettiğim İngilizce kursuna siteyi ziyaret ettikten sonra sormam gereken konuların hepsini sordum…
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
+1

  • Yöneticiye raporla
  • Alıntıyla Cevapla

#2 Yılmaz Küçük
13-01-2013 21:07

Kurs fiyatları bölümünüzü okuduktan sonra Bakırköy’de İngilizce kursuna kayıt olurken çok işime yaradı. İngilizce kursuna yazılmak isteyen bütün arkadaşlarımıza sitenizi tavsiye ediyorum.
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
+1

Yorum ekle

Önemli Bilgi: Hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla, yorum ve şikayetlerle ilgilenen firmaların size yardımcı olabilmeleri için lütfen şikayet ve yorumlarınızı detaylı ve açık bir şekilde yazınız. Detayda hizmet aldığınız firma hakkında bilgi yazarsanız çözüme daha çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır.
Güvenlik kodu
Yenile

Dil Kursları
reklam-ver
Üye Girişi
Kayıt olun İngilizce kursları bakırköy rehber sitemizden haberdar olmak için üye olun.
17 Ağustos 2017 - 07:55
Seo
Seo Fiyatları

Faydalı Bilgiler
İngilizce Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenlerİngilizce Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenlerİngilizce bilgisine sahip olmak çağdaş olmak ve globel dünyaya ayak uydurmak adına oldukça önemli bir adımdır ve bunun için en önemli durum ise kaliteli bir eğitim süreci geçirmektir...
İngilizceye Başlamadan Önceİngilizceye Başlamadan Önceİngilizceye başlamadan önce kişilerin aklından birçok soru işareti oluşmaktadır. Bu soru işaretlerinin en başında kelimeleri doğru telaffuz edemeyecek ve bu sebeple komik durumu düşecekleridir...
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 14 konuk çevrimiçi
Anket
Sizce Bakırköy'ün En iyi Dil Okulu Hangisidir?
 
Son Yorumlar
  • Yılmaz Küçük
    Kurs fiyatları bölümünüzü okuduktan sonra Bakırköy’de İngilizce kursuna kayıt olurken... Devamı
  • Muhammet Çolak
    Siteniz İngilizce eğitimi almak isteyenler için oldukça etkili bir site Kurslar hakkı... Devamı

Fotoğrafçılık Kursu

İş İngilizcesi
İş İngilizcesi
Küreselleşen iş dünyasında, günümüz iş adamları ve yöneticilerinin, uluslararası iş yaşamına rahat bir biçimde uyum sağlamalarını ve müşterileriyle iletişim kurmalarını sağlamaktır.
Kurumsal Eğitimler
Kurumsal Eğitimler
Şirketlerin amacına yönelik İngilizce programlarını en son tekniklerle, modern materyaller ile ve kaliteli öğretmen kadrosuyla en verimli hale getirmek mümkündür...
KPDS
KPDS
Kamu Personeli Dil Sınavı, yüksek lisans yapmak ve yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek için ÖSYM tarafından yılda 2 kez gerçekleştirilen sınav türüdür.
ÜDS
ÜDS
ÜDS yüksek lisans ya da doktora yapmak için girilen ilgili alanda(fen, sağlık, sosyal bilimler) ilgili dilde(İngilizce, Arapça, vs) 80 soru ile hazırlanan 2000 yılından bu yana uygulanan bir dil sınavıdır.
Neden İngilizce?
Neden İngilizce?
İngilizce dünya üzerinde 75 ülkede kullanılmaktadır ve 375 milyon kişi tarafından ana dil olarak konuşulmaktadır. İngilizce 2 milyardan fazla insan tarafından kullanılan özel/resmi dil statüsündedir.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
İngilizce Kursları Bakırköy © 2012-2015
www.ingilizcekurslaribakirkoy.gen.tr