Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce Kursu FiyatlarıBir öğrenci bulunduğu şehirdeki İngilizce kurs fiyatlarının karşılaştırılması sürecinde, okullara saat başı ne kadar ödeyeceğini öncelikle belirlemelidir. Dikkat edilirse pek çok kurs fiyatları aylık olarak alınmaktadır. Ders sistemleri hakkında araştırma yaptığınızda bir okul haftada 55 dakikalık 4 ders önerirken, bir diğer okul haftada 45 dakikalık 3 ders vermeyi öngörebilir. Bu tip iki okulda ders fiyatlarının aynı miktarda olduğunu düşünürsek, saat olarak yapılan hesaplamalar biri diğerine göre %60 daha pahalıya geldiğini fark edeceksiniz. Bu nedenle aylık ödemelere bakmak yerine satın alacağınız saatin fiyatını göz önünde bulundurmanız sizler için çok daha cazip olacaktır. Bu hesaplamayı yaparken unutmamanız gereken bir kısas daha vardır ki o da ödeyeceğiniz saat fiyatı sonunda hangi seviyeye ulaşacağınızın tespitidir.

İngilizce kursuna yazılmadan önce...

 • Sizi hangi uluslararası seviyeye ne kadar zamanda ulaştıracak?
 • Kur sonunda sizlere ne gibi kazanımlar sunacak?
 • Ödediğiniz fiyat sonrasında alacağınız eğitim tam olarak nedir?
 • Kaç tense, ne kadar ingilizce sözcük öğreneceksiniz?
 • Kurs Fiyatları
 • Nasıl bir yöntem / metodla ders işleyeceksiniz?
 • Kursa başlamadan önce deneme derslerine katılmanıza izin veriliyor mu?
 • Olası bir başarısızlık durumunda tekrar edeceğiniz kur için yeniden ödeme yapmanız talep ediliyor mu?
 • Ucuz diye kayıt yaptırdığınız kurstan eğitim süreci boyunca materyallerden ücret alıyorlar mı?
 • Gerçekten bulunduğunuz seviyedeki bir sınıfa mı, yoksa alt seviyedeki sınıflara mı yerleştirildiniz / yerleştirileceksiniz?
 • Sınıfınızdaki eğitimin size ağır geldiğini düşünüp bir alt sınıfa geçmek istediğinizde ekstra ücret ödeyecek misiniz?
 • Sizlere başarı garantisi veriyor mu?

Bu sorulara net yanıt aldığınız kurslara ödeme yapmanız sizin yararınızadır. Aksi takdirde paranız ve daha da önemlisi zamanınız boşa gidecektir.

Calan metodu uygulayan kurslar

Callan Metod'un uyguladığı aylık peşin ödeme seçeneği bu tarz bir kıyaslama için iyi bir temel oluşturmaktadır. Ancak bu karşılaştırmayı yaparken aynı sistemi uygulayan okullar arasında bir kıyaslama yapılması mantıklı olandır.

Callan Metod'u uygulayan okulların belirlediği fiyatlar normal kursların fiyatlarının iki katı olsa dahi, Callan Metodla İngilizce eğitimi diğer okullara oranla 1/4 zamanda öğretildiği için, öğrenim zamanınca ödenen toplam ücretin hemen hemen yarısı olacaktır.

Bakırköy’de en iyi olan kazansın

Bakırköy'de İngilizce kurs fiyatlarını araştıran öğrencilerimize bir tavsiyemiz de, eğitimi almayı düşündükleri dil kursuna deneme amacıyla derslerine misafir olarak katılıp katılamayacaklarını sormalarıdır. Unutmayın, eğitim kalitesi ve eğitimen kadrosuna güvenen bir dil okulu, her daim misafir ağırlamaya müsaittir.

Lütfen iyi araştırın, kurum deneyimi, eğitim kalitesi, sınıf kontenjanı, eğitim garantisi, kurum ve meb sertifikası, fiyatı ve ödeme planı ile iptali ve iade şartları en iyi olan kazansın...

 
Dil Kursları
reklam-ver
Üye Girişi
Kayıt olun İngilizce kursları bakırköy rehber sitemizden haberdar olmak için üye olun.
17 Ağustos 2017 - 07:54
Seo
Seo Fiyatları

Faydalı Bilgiler
İngilizce Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenlerİngilizce Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenlerİngilizce bilgisine sahip olmak çağdaş olmak ve globel dünyaya ayak uydurmak adına oldukça önemli bir adımdır ve bunun için en önemli durum ise kaliteli bir eğitim süreci geçirmektir...
İngilizceye Başlamadan Önceİngilizceye Başlamadan Önceİngilizceye başlamadan önce kişilerin aklından birçok soru işareti oluşmaktadır. Bu soru işaretlerinin en başında kelimeleri doğru telaffuz edemeyecek ve bu sebeple komik durumu düşecekleridir...
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 9 konuk çevrimiçi
Anket
Sizce Bakırköy'ün En iyi Dil Okulu Hangisidir?
 
Son Yorumlar
 • Yılmaz Küçük
  Kurs fiyatları bölümünüzü okuduktan sonra Bakırköy’de İngilizce kursuna kayıt olurken... Devamı
 • Muhammet Çolak
  Siteniz İngilizce eğitimi almak isteyenler için oldukça etkili bir site Kurslar hakkı... Devamı

Fotoğrafçılık Kursu

İş İngilizcesi
İş İngilizcesi
Küreselleşen iş dünyasında, günümüz iş adamları ve yöneticilerinin, uluslararası iş yaşamına rahat bir biçimde uyum sağlamalarını ve müşterileriyle iletişim kurmalarını sağlamaktır.
Kurumsal Eğitimler
Kurumsal Eğitimler
Şirketlerin amacına yönelik İngilizce programlarını en son tekniklerle, modern materyaller ile ve kaliteli öğretmen kadrosuyla en verimli hale getirmek mümkündür...
KPDS
KPDS
Kamu Personeli Dil Sınavı, yüksek lisans yapmak ve yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek için ÖSYM tarafından yılda 2 kez gerçekleştirilen sınav türüdür.
ÜDS
ÜDS
ÜDS yüksek lisans ya da doktora yapmak için girilen ilgili alanda(fen, sağlık, sosyal bilimler) ilgili dilde(İngilizce, Arapça, vs) 80 soru ile hazırlanan 2000 yılından bu yana uygulanan bir dil sınavıdır.
Neden İngilizce?
Neden İngilizce?
İngilizce dünya üzerinde 75 ülkede kullanılmaktadır ve 375 milyon kişi tarafından ana dil olarak konuşulmaktadır. İngilizce 2 milyardan fazla insan tarafından kullanılan özel/resmi dil statüsündedir.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
İngilizce Kursları Bakırköy © 2012-2015
www.ingilizcekurslaribakirkoy.gen.tr