Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

İngilizce Eğitim programı

Genel İngilizce eğitim programları 5 seviyeden oluşmakta ve yaklaşık olarak her bir seviye için 120 ders saatinde gereken seviyeye ulaşılmaktadır.

1.Kur: Elementary

1.Kur Elementaryİlk defa İngilizceyle tanışanlara özel bir kurdur. Genel dilbilgisi kurallarını içerir. Gramer eğitimi ile günlük yaşamdaki konuşma diyalogları aynı anda öğretilmektedir. Bu kurun sonunda temel konuşma diyalogları sayesinde anadili İngilizce olan bireylerle konuşulabilir. Gramer eğitimiyle ise cümleler yazarak paragraf oluşturabilir ve basit konu başlıklarını kavrayabilir. Sık sık karşılaşılan olaylarla ilgili iletişim kurulmasını sağlayacaktır.

2.Kur : Pre-Intermediate

2.Kur Pre-İntermediateOrta seviyenin başlangıcını ifade eder. Elementary kurunda öğrenilen gramer kalıplarına ve kelimelerine ilave olarak farklı gramerler ve kelimeler öğretilir.

İngilizce dilini belirli standartlarda anlayan ve konuşabilen bireyler için uygun bir kurdur. Öğrenciler bu eğitim süresinin ardından çok karmaşık ve terimsel cümlelerin dışındaki birçok cümle ve kelimeyi anlayabilir ve cevap verebilir pozisyona kavuşacaktır. Yurtdışı gezilerinde karşılaştığı problemlere çözüm bulabilir ve kendini anlatabilir hale gelerek, yaşadığı olaylar hakkında bilgi verebilecektir.

3.Kur: Intermediate

3.Kur İntermediateOkuma, yazma, konuşma ve dinleme ağırlıklı İngilizce ‘nin tüm zaman ve cümle yapıları öğretilir. Amaç, konuşma yetisinin kısa bir sürede geliştirilmesidir.

İngilizcenin temel altyapısının çözümlenmiş olduğu, dilin ince detaylarının öğrenildiği ve okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi etkinliklerin eşit düzeyde öğretildiği bir kurdur. Karmaşık metinler tam olarak anlaşılmasa da konunun ana fikri anlaşılacaktır. Bu eğitim aşamasını başarıyla tamamlamış olan öğrenciler doğal, akıcı ve pratik bir şekilde kendilerini anlatma fırsatı bulacaklardır. Sorulan sorulara karşı olumlu ve olumsuz cevaplar verebilme gücü artacaktır.

4.Kur :Upper-Intermediate

4.Kur Upper İntermediateŞimdiye kadar öğrenilenleri akıcı ve doğru şekilde konuşmaları, daha karışık cümle yapıları ve resmi yazışmaları yapabilmeleri yetisi ön plana alınır.

Dilbilgisinin en ince ayrıntılarına kadar hatasız yabancı dil kullanımının esas itibariyla kavranıldığı düzeydir. Dört dil becerisi bu düzeyde iyice gelişir ve pekişir.İngilizce'yi akıcı ve bilinçli konuşabilen öğrenciler içindir.

Öğrenciler bir çok farklı konu üzerinde yabancılarla uzun konuşmalar yapabilir, uzun anlamlı cümleler kurabilir, orjinal kitapları okuyup anlayabilirler. Uzun ve karmaşık metinleri anlayabilir ve ayrıntılı özetler çıkarabilir. Fazla sözcük arayışına girmeden kendini akıcı ve hızlı bir şekilde ifade edebilir. Dili toplumsal ve mesleki hayatında ya da eğitimde etkili bir şekilde kullanabilir.

5.Kur: Advanced

5.Kur AdvancedAkademik seviyede sözcük dağarcığını arttırma, geliştirme; düzgün ve doğru yazma;  okuma, okuduğunu anlama,  anladıklarını yazıya ve konuşmaya dönüştürebilme becerisinin kazanılabilmesi sağlanmaktadır. Advanced  seviyedeki öğrenciler Akademik düzeydeki sınavlara hazır duruma gelmiş olurlar. Öğrenciler yabancılar ile her konu üzerinde konuşabilir, tartışabilirler. İletişimde problem yaşamazlar. Okuduğu, dinlediği hemen hemen her şeyi zorlanmadan anlayabilirDüşüncelerini hızlı, çok akıcı ve  açık bir şekilde ifade edebilir. Karmaşık konularda ayrıntıları ayırt edebilir ve bunları aktarabilir.

 
Dil Kursları
reklam-ver
Üye Girişi
Kayıt olun İngilizce kursları bakırköy rehber sitemizden haberdar olmak için üye olun.
17 Ağustos 2017 - 07:53
Seo
Seo Fiyatları

Faydalı Bilgiler
İngilizce Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenlerİngilizce Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenlerİngilizce bilgisine sahip olmak çağdaş olmak ve globel dünyaya ayak uydurmak adına oldukça önemli bir adımdır ve bunun için en önemli durum ise kaliteli bir eğitim süreci geçirmektir...
İngilizceye Başlamadan Önceİngilizceye Başlamadan Önceİngilizceye başlamadan önce kişilerin aklından birçok soru işareti oluşmaktadır. Bu soru işaretlerinin en başında kelimeleri doğru telaffuz edemeyecek ve bu sebeple komik durumu düşecekleridir...
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 7 konuk çevrimiçi
Anket
Sizce Bakırköy'ün En iyi Dil Okulu Hangisidir?
 
Son Yorumlar
  • Yılmaz Küçük
    Kurs fiyatları bölümünüzü okuduktan sonra Bakırköy’de İngilizce kursuna kayıt olurken... Devamı
  • Muhammet Çolak
    Siteniz İngilizce eğitimi almak isteyenler için oldukça etkili bir site Kurslar hakkı... Devamı

Fotoğrafçılık Kursu

İş İngilizcesi
İş İngilizcesi
Küreselleşen iş dünyasında, günümüz iş adamları ve yöneticilerinin, uluslararası iş yaşamına rahat bir biçimde uyum sağlamalarını ve müşterileriyle iletişim kurmalarını sağlamaktır.
Kurumsal Eğitimler
Kurumsal Eğitimler
Şirketlerin amacına yönelik İngilizce programlarını en son tekniklerle, modern materyaller ile ve kaliteli öğretmen kadrosuyla en verimli hale getirmek mümkündür...
KPDS
KPDS
Kamu Personeli Dil Sınavı, yüksek lisans yapmak ve yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek için ÖSYM tarafından yılda 2 kez gerçekleştirilen sınav türüdür.
ÜDS
ÜDS
ÜDS yüksek lisans ya da doktora yapmak için girilen ilgili alanda(fen, sağlık, sosyal bilimler) ilgili dilde(İngilizce, Arapça, vs) 80 soru ile hazırlanan 2000 yılından bu yana uygulanan bir dil sınavıdır.
Neden İngilizce?
Neden İngilizce?
İngilizce dünya üzerinde 75 ülkede kullanılmaktadır ve 375 milyon kişi tarafından ana dil olarak konuşulmaktadır. İngilizce 2 milyardan fazla insan tarafından kullanılan özel/resmi dil statüsündedir.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
İngilizce Kursları Bakırköy © 2012-2015
www.ingilizcekurslaribakirkoy.gen.tr